blog o klimatyzacji i wentylacji
        
Sierpień 05 2021 20:24:45
Z przykroscia musze oglosic ze z dniem 16.08.2021 konczymy dzialalnosc po 16 latach, skrypt nie odpowiada juz standardom ani wygladu ani bezpieczenstwa, a jego przepisanie bylo by nieadekwatne do wymaganego czasu, jesli maja Panstwo pytania odnosnie migracji, kopii itd prosze o kontakt pomoc@ehmediagroup.net
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Linki
Kategorie Newsów
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 12
Najnowszy Użytkownik: CinnaPaky
 klimatyzator kasetonowy MDV
klimatyzator kasetonowy MDV Klimatyzatory kasetonowe to jednostki typu split, które instalowane są w przestrzeni sufitu podwieszanego i zakończone panelem dekoracyjnym. Taka lokalizacja umożliwia równomierną dystrybucję chłodnego powietrza z centralnego punktu pomieszczenia. Powietrze rozprowadzane jest wzdłuż sufitu, a następnie łagodnie opada w dół wzdłuż ścian. To rozwiązanie eliminuje konieczność przeznaczenia określonego miejsca w pomieszczeniu na zainstalowanie wewnętrznej jednostki klimatyzatora. Elegancka maskownica wkomponowana w płaszczyznę sufitu podwieszanego zapewnia uzyskanie optymalnego efektu estetycznego. Sterowanie pilotem na podczerwień pozwala na wygodną kontrolę i programowanie pracy urządzenia. Wiele możliwości ustawień komfortu pracy, np. praca nocna, automatyczna wentylacja, programowalny timer. Jednostki wewnętrzne produkowane są w dwóch rozmiarach: panel 65x65cm dla urządzeń o wydajności 3,5 i 5,3kW oraz 95x95cm dla urządzeń od 7,0 do 14kW. Wszystkie jednostki wewnętrzne kasetonowe wyposażone są standardowo w pompki skroplin. Pompka skroplin podnosi nam skropliny 40 cm nad klimatyzator. Urządzenia dostępne w przedziale wydajności od 3,5 do 14 kW.


Funkcje produktu:
Bardzo elegancki i oryginalny panel j. wewnętrznej
Funkcja ciepłego startu- Po uruchomieniu funkcji grzania prędkość wentylatora jest regulowana automatycznie od najniższego stopnia do ustawionego poziomu, w zależności od wzrostu temperatury parownika. Funkcja ta zapobiega nawiewowi zimnego powietrza w początkowym okresie pracy, co pozwala uniknąć dyskomfortu dla użytkownika.
Hydrofilne wykończenie lameli wymiennika - W jednostce wewnętrznej zastosowanie lamel wymiennika z aluminium hydrofilnego poprawia wydajność chłodzenia poprzez umożliwienie nieograniczonego przepływu skroplonej wody między żeberkami. W jednostce zewnętrznej poprawia wydajność ogrzewania przez przyspieszenie procesu rozmrażania.
4-stronny wypływ powietrza
Niski poziom hałasu
Niezależne osuszanie - Indywidualny tryb osuszania skutecznie osusza powietrze w pomieszczeniu lecz w temperaturze nie niższej jak w zakresie temperatur pracy dla trybu chłodzenia.
Funkcja samodiagnozy - Monitoring nieprawidłowych działań i awarii, mikrokomputer klimatyzatora wyłącza i chroni automatycznie urządzenie. Kod błędu lub zabezpieczenia zostaje wyświetlony na panelu kontrolnym jednostki wewnętrznej.
Pilot na podczerwień z dużym, czytelnym podświetlanym wyświetlaczem - Urządzenie można obsługiwać za pomocą łatwego w obsłudze i wyposażonego w ekran LCD pilota. Zasięg działania pilota wynosi 8 metrów. W komplecie z pilotem znajduje się uchwyt do montażu na ścianie.
Możliwość dokupienia sterownika przewodowego naściennego (opcja)
Automatyczny tryb pracy nocnej - Ustawienie klimatyzatora w tryb nocny powoduje, że pozwala on automatycznie na wzrost (latem) lub spadek (zimą) temperatury o 1 st.C co godzinę przez 2 kolejne godziny, następnie utrzymuje stałą temperaturę przez 5 godzin i wyłącza się. Tryb ten pozwala na ustawienie najbardziej komfortowej temperatury do snu i jednocześnie oszczędza energię.
Zegar - Funkcja zegara umożliwia zaprogramowanie czasu automatycznego włączenia i wyłączenia klimatyzatora
Automatyczny restart - Jeżeli w trakcie pracy urządzenia dojdzie do awarii zasilania, stan pracy przed awarią jest zapamiętywany i urządzenie zacznie działać automatycznie po przywróceniu zasilania
Trapezowe żłobkowanie rurek miedzianych - W porównaniu do tradycyjnej budowy rur miedzianych zastosowanie trapezowego żłobkowania wewnętrznych powierzchni miedzianych rur wymiennika polepsza wymianę ciepła i zwiększa sprawność urządzenia
Tryb AUTO- Dzięki tej funkcji klimatyzator maksymalizuje wydajność chłodzenia lub grzania w celu szybkiego osiągnięcia żądanej temperatury w pomieszczeniu.
Ekologiczny czynnik chłodniczy R410a
Osłona zaworów
Wyświetlacz LED
Praca w niskich temp. otoczenia w trybie chłodzenia - Klimatyzator jest wyposażony w zestaw do pracy w niskich temperaturach otoczenia co umożliwia jego pracę w trybie chłodzenia przy -150C.
Panel z wypływem powietrza 360° - Dzięki wypływowi powietrza o kącie 360° uzyskano szybki, równomierny i szeroki zakres schładzanego powietrza.
Dwubiegowy wentylator jednostki zewnętrznej - Zastosowanie dwubiegowego wentylatora rozszerzyło zakres temperatur pracy jednostki zewnętrznej zarówno w trybie grzania jak i chłodzenia.
Auto odmrażanie - Zapobiega zamarzaniu parownika, przedłuża jego trwałość, poprawia efektywność wymiany ciepła oraz zapewnia oszczędność energii
Tryb chłodzenie, osuszanie, wentylator, ogrzewanie, auto
Gwarancja: 36 miesięcy
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie